Gamtos vitaminai
Super maistas - daržovės ir vaisiai kitoje formoje

Liofilizacija – tai džiovinimas šaltyje (vakuume iki - 80 laipsnių C), kai daržovėse ar uogose esantis H2O pereina į garus aplenkdamas skystį. Dėl to uogos, vaisiai, daržovės nekeičia formos, tūrio, spalvos, aromato, skonio – ir juose išlieka 100 % visų vitaminų ir mineralinių medžiagų. Iš 1 kg natūralių produktų, pasidaro 100 g liofilizuotų produktų. Šiai dienai tai pats efektyviausias būdas išlaikyti mineralus ir vitaminus. Įdomu tai, kad šis džiovinimo metodas buvo sukurtas 1969 m. JAV, NASA iniciatyva, APOLO – 2 misijoje. Taip buvo gaminami produktai astronautams, kad būtų išsaugota jų sveikata ekstremaliomis sąlygomis. 

Keliuose kubeliuose – yra dienos daržovių ir vaisių norma. Svarbiausia, kad tai natūralus produktas, be jokių priedų, be dažiklių, be konservantų ir be cukraus. Pakuotė skaidri su UV filtrais, apsauganti nuo nereikalingų spindulių. Tai novatoriškas produktas tiems, kurie saugo gamtą ir savo sveikatą. 

Produktas turi G-certi, iAS, iAF sertifikatus. Taip pat atitinka maisto saugos standartus pagal JSO 22000:2018, NATO AQAP 2110 standartus ir ekologinės gamybos reikalavimus.

Imunitetui stiprinti

Vaisiai, daržovės, augalai efektyviai stiprina imunitetą, stabdo ligas, nes jie sintetina visą kompleksą aktyvių medžiagų. 

Vietoje sintetinių maisto papildų, kurie teigia savyje turintys visus reikalingus vitaminus, galite rinktis vartoti 100 % natūralų super maistą, kurį naudodami tikrai gausite ir įsisavinsite tuos vitaminus.


Į parduotuvę

Vitamino C bomba

Vitamino C – tai pats reikalingiausias žmogui vitaminas, su jo pagalba įsisavinami geležis, vitaminai D, E ir B. Tai stiprus antioksidantas, reikalingas mūsų odai, kolageno sintezei, jungiamajam audiniui, kaulams, dantims, ypač imuninės sistemos stiprinimui.

Tinka esant energijos trūkumui, nemigai, neurozėms, opaligei, vidurių užkietėjimui, tulžies pūslės diskinezei, skydliaukės susirgimams, lėtiniam nuovargiui, odos ligoms.

0