Atsiliepimai


Buvau, patiko. Tai nuostabi GYDYTOJA. Tai ne tas atvejis, kai eini i poliklinika ir bijai gydytojo paklaust ko nors nes jie susireiksmine. Ji tikrai nuosirdi, maloni...

- Aušra Grubbe (2020 kovo mėn.)

Labai puiki gydytoja, turi aukštąjį medicininį išsilavinimą, ypatingai domisi savo gydymo metodais, o svarbiausia yra ne tik gera specialistė, bet ir mielas šiltas žmogus, kuris patars įvairiais psichologiniais klausimais.
- Jūratė Jomantaitė (2020 balandžio mėn.)

Visa tai, kas keičia mus – tai patyrimo praktika. Kažkam tai vėjo gūsis, lietaus lašo kaptelėjimas, rytinio saulės spindulio švytėjimas – tai atsakas many… Ar rankų malonus prisilietimas… Ačiū... 
- Agnė Šalkauskienė (2019 kovo mėn.)

Didelis ačiū už nuoširdumą, supratimą ir išklausymą. Norėčiau, kad visi gydytojai tokie kaip Jūs būtų! Sėkmės Jums ir didelės kantrybės. 
- Saulius Lukoševičius (2019 sausio mėn.)

Draugė padovanojo tyrimą su Naujais metais. Galvoju, ar eiti ar ne, kaip ir viską apie save žinau. Atejau pas Jus, Dainora, ir likau sužavėta Jūsų kompetencija, žiniomis, optimizmu... Sužinojau apie save tokių dalykų... Ir svarbiausia, kad yra kelias, kuriuo galiu ir aš eiti! Ačiū Jums! 
- Ernesta Remeikaitė (2018 vasario mėn.)

Buvau, labai patiko :) Rekomenduoju! 
- Indrė Tabaraitė (2018 birželio mėn.) 

Man 53 metai, pastovus kankina nuovargis, atsirado neaiškūs skausmai. Pas gydytoją Dainorą atsivėrė akys.... Nereali diagnostika. Ačiū labai 
- Viktorija (2017 kovo mėn.)

Man tik 22 metai, buvau išberta nuo paauglystės, lankiausi pas įvairius gydytojus, apėjome daugelį kosmetologų, vartojau įvairiausių vaistų, maisto papildų išleidome daug pinigų, bet rezultato nebuvo... Netyčia patekau pas gyd. Dainorą, kuri surašė ką reikia valgyti, ką pasportuoti ir rezultatas akivaizdus! Nebeberia ir žinau kas man yra ir kaip su tuo kovoti.Patikima diagnostika ir labai šauni gydytoja! rekomenduoju! 
- Aistė Bertašiūtė (2016 kovo mėn.)

Žmonės atsibuskit! Galų gale ir Vilniuje atsirado normali gydytoja, kuri išklauso, diagnozuoja, nieko neperša, o pataria, pamotyvuoja, nuteikia optimistiškai... ir jos vardas DAINORA! Ačiū, kad esate!
- Rokas Balsevičius (2017 kovo mėn.)

Nėra neišgydomų ligų - yra tik nepagydomi žmonės, kuriems trūksta išminties suvokti gamtos dèsnius, bei valios savidisciplinai, kad pasinaudotų visais natūraliųjų jėgų privalumais.... Ačiū Dainora už išmintį! 
- Saulė Blinstrubienė (2016 liepos mėn.)